Weronika & Markus


Dawno mnie tu nie było, ale dziś nie o tym. Postanowiłem po raz kolejny wskrzesić bloga i w tym roku już obiecałem sobie że o niego zadbam!!! Wiem że niektórzy z Was czekają na jakiś wpis więc dziś blogowo jestem i postaram się w najbliższych dniach też trochę opowiedzieć a tych fotograficznych rzeczach, które mnie w zeszłym roku spotkały, pokazać miejsca w których byłem ale przede wszystkim ludzi których poznałem, którym towarzyszyłem w tych wyjątkowych dla nich chwilach.

                Więc zacznijmy. Mała anegdota, pewnego dnia wraz z Markiem Miką spotkaliśmy się z pewną parą młodą, porozmawialiśmy, ustaliliśmy szczegóły wesela. Jakież było nasze zdziwienie, gdy po 3 miesiącach spotkaliśmy się z tym samym ‘’przyszłym Panem Młodym’’ jednak już z całkiem inną dziewczyną z którą omawiali szczegóły ich wymarzonego dnia 😀 w trakcie rozmowy okazało się, że byli to bracia bliźniacy, którzy w tym samym czasie organizowali swoje przyjęcia weselne i nikt nikomu nie powiedział jakiego ma fotografa i filmowca 😀 (Marysia i Kornela serdecznie Was pozdrawiam).

Także dziś o ślubie Weroniki i Markusa. Wiecie co jest najważniejszego w łzach, które płyną z oczu podczas błogosławieństwa. Są prawdziwe! Tych łez nie można włączyć/wyłączyć, nie można ich okiełznać. Te prawdziwe łzy chyba rzadko pojawiają się w naszym życiu. A ich tego dnia było dużo. Zresztą sami zobaczycie;]

Ja tymczasem powoli zbierasz i szykuje się do dzisiejszej studniówki a Wam życzę miłego oglądania 🙂 Jak zwykle z reporterskiego obowiązku dodam że ceremonia ślubna odbyła się w Parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Jemielnicy, natomiast wesele w Gościńcu „Jaguś” w Staniszczach Wielkich. Panią Młodą obłędnie pomalowała „ Katarzyna Przywarczak Wizaż i Stylizacja” ze Strzelec Opolskich. Nad filmem czuwał Marek „Mika: Wideofilmowanie i fotografia”. Dla gości grał zespół „LOVERS”.

 

 

 

Robert

Robert

Comments are closed.